Aloe vera  
 
 

 


Zeptejte se lékaře

Jsme si vědomi toho, že mnoho z Vás zajímá způsob a síla účinku jednotlivých výrobků na konkrétní zdravotní problémy. Je také možné, že se jen zajímáte o bližší informace ke konkrétním produktům, dávkování, způsob použití, nebo o zkušenosti s jejich používáním.

Jsme Vám proto plně k dispozici a rádi se s Vámi podělíme o naše zkušenosti a praktické informace. Pokud bude některý z dotazů nad naše vědomosti, jsme připraveni konzultovat vaše dotazy s lékaři, kteří výrobky s vysokým obsahem Aloe Vera již dlouho používají ve své praxi.

Jsme rádi, že mnohým z Vás naše rady již pomohly k zdravějšímu životu.

Ptejte se zde.

 

 

 


 

Produkty dne

  Produkty dne
Produkt s Aloe Vera

Aloe Bits n' Peaches

Š?áva (džus), vyrobená ze 100% aloe vera gelu doplněna o přírodní broskvovou příchu? a kousky aloe. Jedná se o významný doplněk potravy s obsahem mnoha vitamínů, aminokyselin, minerálních látek a živých enzymů, saponinů a antrachinonů. Jeho používání je skvělou cestou ke znovunabytí Vašeho zdraví, protože se jedná o výjimečný detoxikační prostředek a posilovač imunitního systému.

Více ...


Produkt s Aloe Vera

Sonya Cream to Powder Foudation (kompaktní make-up)

Vypadat krásně bude pro vás přirozené díky těmto dvanácti odstínům kompaktního make-upu. Zvýrazní váš jedinečný tón pleti a poskytnou jí dokonalý a jemný základ.


Více ...


 
Aloe Vera - AloeInfo.cz created by FLASH4SHOCK.com
 
Flash4Shock.com