Aloe vera  
 
 

 


Jak získat velké slevy?

Dobrá zpráva je, že to není nijak složité! Výrobky FLP jsou totiž šířeny doporučováním spokojenými zákazníky a nezávislými distributory a pokud se jimi stanete, máte ihned k dispozici VELKÉ SLEVY.

Jediné, co musíte udělat, je stát se registrovaným zákazníkem, nebo distributorem. Stálým zákazníkům a distributorům poskytuje firma slevu 15 % bez jakékoliv podmínky budování distribuční sítě, odpovědnosti atd.
Při dosažení pozice asistent supervizora (součet objednávek za cca 12.000,- Kč během 2 po sobě následujících měsíců), získáte dokonce stálou slevu 30 % + 5 % BONUS.

Etický týmový marketing 3. generace nevybírá žádné poplatky a nepodmiňuje si aktivitu. Proto je vhodný i pro přímé samozásobování stálých zákazníků přímo ze skladu výrobce. Budet-li chtít nabídnout výrobky známým, můžete. Přidáte-li k tomu kvalitní marketingový plán FLP a vlastní odhodlání, představí se Vám navíc ojedinělá obchodní příležitost. Silnou pozici výrobků si můžete ověřit na internetových stránkách zemí po celém světě viz www.foreverliving.com. V ČR se očekává výrazný nárůst prodeje.

Pokud chcete získat výrobky se slevou, kontaktujte nás!
 

Produkty dne

  Produkty dne
Produkt s Aloe Vera

Aloe Berry Nectar

Š?áva (džus), vyrobená ze 100% aloe vera gelu doplněna o brusinkový a jablečný koncentrát. Jedná se o významný doplněk potravy s obsahem mnoha vitamínů, aminokyselin, minerálních látek a živých enzymů, saponinů a antrachinonů. Jeho používání je skvělou cestou ke znovunabytí Vašeho zdraví, protože se jedná o výjimečný detoxikační prostředek a posilovač imunitního systému. Vhodné pro onemocnění močového ústrojí.

Více ...


Produkt s Aloe Vera

Aloe MSM Gel

Čirý bezbarvý gel, který se může volně natírat na kůži pokrývající bolestivé klouby nebo svaly a lze ho vmasírovat. Je to přípravek na zmírnění zánětu, tišení bolesti a zlepšení pohyblivosti kloubů.

Více ...


 
Aloe Vera - AloeInfo.cz created by FLASH4SHOCK.com
 
Flash4Shock.com